Köp biljett till matchen Degerfors IF - GAIS 22/9 16.00 MENY

Kontakt

Har du frågor eller funderingar kring Degerfors IF? Varmt välkommen att kontakta oss.

Degerfors IF
Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors
Telefon: 0586-846 40
Bankgiro: 658-8933

Klubb/Sportchef
Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

Försäljningschef
Leif Olsson, 070-680 79 39, leif.olsson@degerforsif.se

Kundansvarig marknadsassistent
Pia Kihl, 073-507 77 73, pia.kihl@degerforsif.se

Ekonomi/Kansli
Fulda Nyström, 0586-846 40, kontor@degerforsif.se

Kommunikatör
Åsa Holmstrand, 073-978 18 97, asa.holmstrand@degerforsif.se

Akademi / Ungdom
Akademichef

Lars Ekman, 072-250 74 82, lars.ekman@degerforsif.se

Akademiansvarig/Koordinator DIF-Ungdom
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se

U-21
Tobias Solberg, 070-663 81 35

U-19
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se
Emil Johansson, 073-733 57 63

U-17
Jonas Svensson, 070-695 67 76, jonas.svensson@degerforsif.se
Niklas Mendrizki, 070- 355 01 49

U-16
Anton Ericsson, 070-773 09 52, anton.ericsson@degerforsif.se