Skip links

Kontakt

Har du frågor eller funderingar kring Degerfors IF?
Varmt välkommen att kontakta oss.

Degerfors IF
Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors
Telefon: 0586-846 40
Bankgiro: 658-8933

Klubbchef
Suzanne Hällström, 070-413 61 52, suzanne.hellstrom@degerforsif.se

Försäljningschef
Leif Olsson, 070-680 79 39, leif.olsson@degerforsif.se

Marknadssäljare
Johannes Weidenhag, 076-006 30 18, johannes.weidenhag@degerforsif.se

Press- och kommunikationschef
Victor Lundmark, 070-990 23 38, victor.lundmark@degerforsif.se

Sportchef
Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

Ekonomi / Kansli
0586-846 40, kontor@degerforsif.se

Akademichef
Peter Palmqvist, 070-269 89 41, peter.palmqvist@degerforsif.se

Akademiansvarig / Koordinator DIF-Ungdom
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se

A-lag Herr
Tobias Solberg, 070-663 81 35, tobias.solberg@degerforsif.se
Andreas Holmberg, 073-546 45 47, andreas.holmberg@degerforsif.se

U-21

U-19
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se
Jonas Svensson, 070-695 67 76, jonas.svensson@degerforsif.se

U-17
Jimmy Ewertsson 072-203 33 72, jimmy.ewertsson@hotmail.com
Anton Ericsson, 070-773 09 52, anton.ericsson@degerforsif.se

U-16
Niklas Mendrizki, 070-355 01 49, niclasmende74@hotmail.com
Tobias Persson 073-402 91 42, Tobias-skola@hotmail.com

A-lag Dam
Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se