Skip links

Kontakt

Har du frågor eller funderingar kring Degerfors IF?
Varmt välkommen att kontakta oss.

Degerfors IF
Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors
Telefon: 0586-846 40
Bankgiro: 658-8933

Kanslichef / Marknads- och kommunikationsansvarig
Lena Wallenstad, 072-858 10 88lena.wallenstad@degerforsif.se

Försäljningschef
Leif Olsson, 070-680 79 39leif.olsson@degerforsif.se

Sportchef
Patrik Werner, 070-604 84 64patrik.werner@degerforsif.se

Ekonomi / Kansli
0586-846 40kontor@degerforsif.se

Kommunikatör, A-lag & Damlag
Åsa Holmstrand, 073-978 18 97asa.holmstrand@degerforsif.se

Akademichef
Peter Palmqvist, 070-269 89 41, peter.palmqvist@degerforsif.se

Akademiansvarig / Koordinator DIF-Ungdom
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se

U-21
Tobias Solberg, 070-663 81 35

U-19
Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se
Jonas Svensson, 070-695 67 76, jonas.svensson@degerforsif.se

U-17
Jimmy Ewertsson 072-203 33 72, jimmy.ewertsson@hotmail.com
Anton Ericsson, 070-773 09 52, anton.ericsson@degerforsif.se

U-16
Niklas Mendrizki, 070-355 01 49, niclasmende74@hotmail.com
Tobias Persson 073-402 91 42, Tobias-skola@hotmail.com

Damlag
Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif