Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar kring Degerfors IF?

Varmt välkommen att kontakta oss
 

Degerfors IF

Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors
Telefon: 0586-846 40
Bankgiro: 658-8933

Klubbchef

Suzanne Hällström, 070-413 61 52, suzanne.hellstrom@degerforsif.se

Försäljningschef

Leif Olsson, 070-680 79 39, leif.olsson@degerforsif.se

Marknadssäljare
Johannes Weidenhag, 076-006 30 18, johannes.weidenhag@degerforsif.se

Press- och kommunikationschef

Victor Lundmark, 070-990 23 38, victor.lundmark@degerforsif.se

Sportchef

Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

Ekonomi / Kansli

0586-846 40, kontor@degerforsif.se

Akademichef

Peter Palmqvist, 070-269 89 41, peter.palmqvist@degerforsif.se

Akademiansvarig / Koordinator DIF-Ungdom

Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se

A-lag Herr

Tobias Solberg, 070-663 81 35, tobias.solberg@degerforsif.se
Andreas Holmberg, 073-546 45 47, andreas.holmberg@degerforsif.se

U-21

Marcus de Bruin, 070-321 83 37

U-19

Roger Werner, 070-432 18 99, roger.werner@degerforsif.se
Jonas Svensson, 070-695 67 76, jonas.svensson@degerforsif.se

U-17

Niclas Mendritzki, 070-355 01 49, niclas.mendritzki@degerforsif.se
Jonas Lindskog (assisterande), 070-246 07 13, jonas.lindskog@degerforsif.se

U-16

Bary Nehad, 072-012 93 54, barynehad@hotmail.de
Urban Ljungberg (assisterande), 070-314 40 10, urban.ljungberg@gmail.com

A-lag Dam

Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

 
Scroll to Top